zavod 2  sirena kvadrat  Stimacom  sponzor obcina

Razpored tekem

 

ČLANI

 

1.krog 30.09.2017  FSK Stripystripy 7:3 miklavzKMN Miklavž TBS TEAM24 19:00 - Športna dvorana Trata 
2.krog 06.10.2017  Gorica Futsalgorica mala 3:2 stripyFSK Stripy 20:30 - Športna dvorana Nova Gorica
3.krog 14.10.2017  FSK Stripystripy 7:4 lasceKMN Velike Lašče 19:00 - Športna dvorana Trata 
4.krog 20.10.2017  KMN Tomaž Šic bartomaz 2:4 stripyFSK Stripy 20:00 - ŠIC Ljutomer 
5.krog 28.10.2017  FSK Stripystripy 8:5 sd mlinseMlinše 19:00 - Športna dvorana Trata 
6.krog 04.11.2017  FSK Stripystripy 7:0 fk ptujFC Hiša daril Ptuj 19:00 - Športna dvorana Trata 
7.krog 11.11.2017  Futsal klub Kebeljkebelj -:- stripyFSK Stripy 20:45 - Športna dvorana Milenij Oplotnica 
pokal logo 17.11.2017  FSK Stripystripy -:- oplastKMN Oplast Kobarid 20:30 - Športna dvorana Trata
8.krog 24.11.2017  ŠD Extremextrem -:- stripyFSK Stripy 19:30 - Športna dvorana Sodražica 
9.krog 02.12.2017  Dlan Logatecdlan logatec -:- stripyFSK Stripy 20:00 - Športna dvorana Logatec 
10.krog 09.12.2017  KMN Miklavž TBS TEAM24miklavz -:- stripyFSK Stripy 19:00 - Športna dvorana TŠC Maribor 
11.krog 22.12.2017  FSK Stripystripy -:- gorica malaGorica Futsal 19:00 - Športna dvorana Trata
12.krog 19.01.2018  KMN Velike Laščelasce -:- stripyFSK Stripy 20:00 - Športna dvorana Velike Lašče
13.krog 27.01.2018  FSK Stripystripy -:- tomazKMN Tomaž Šic bar 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 03.02.2018  Mlinšesd mlinse -:- stripyFSK Stripy 20:00 - Športna dvorana zagorje ob Savi
15.krog 09.02.2018  FC Hiša daril Ptujfk ptuj -:- stripyFSK Stripy 20:15 - Športna dvorana Center Ptuj
16.krog 17.02.2018  FSK Stripystripy -:- kebeljFutsal klub Kebelj 19:00 - Športna dvorana Trata 
17.krog 24.02.2018  FSK Stripystripy -:- extremŠD Extrem 19:00 - Športna dvorana Trata 
18.krog 10.03.2018  FSK Stripystripy -:- dlan logatecDlan Logatec 19:00 - Športna dvorana Trata 

U19

1.krog 08.10.2017  FSK Stripystripy 2:2 oplastKMN Oplast Kobarid 19:00 - Športna dvorana Trata
2.krog 15.10.2017  Siliko Mkeršmanczavas 4:5 stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana pri OŠ A. Slomška
3.krog 22.10.2017  FSK Stripystripy 2:1 extremŠD Extrem 19:00 - Športna dvorana Trata
4.krog 29.10.2017  FC - Ivančna Goricaivancna small 0:5 stripyFSK Stripy 11:00 - Dvorana SŠ Josipa Jurčiča, Iv. Gorica
5.krog 05.11.2017  FSK Stripystripy 4:3 litijaFC Litija 19:00 - Športna dvorana Trata
6.krog 12.11.2017  KMN Bronx Škofijebronx log -:- stripyFSK Stripy 15:30 - Športna dvorana Burja 
7.krog 19.11.2017  FSK Stripystripy -:- dobrepoljeFutsal klub Dobrepolje 19:00 - Športna dvorana Trata
8.krog 26.11.2017  Dlan Logatecdlan logatec -:- stripyFSK Stripy 16:00 - Športna dvorana Logatec
10.krog 17.12.2017  KMN Oplast Kobaridoplast -:- stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Kobarid
11.krog 23.12.2017  FSK Stripystripy -:- zavasSiliko Mkeršmanc 19:00 - Športna dvorana Trata 
12.krog 14.01.2018  ŠD Extremextrem -:- stripyFSK Stripy ??:?? - Športna dvorana Sodražica  
13.krog 21.01.2018  FSK Stripystripy -:- ivancna smallFC - Ivančna Gorica 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 28.01.2018  FC Litijalitija -:- stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Litija 
15.krog 04.02.2018  FSK Stripystripy -:- bronx logKMN Bronx Škofije 19:00 - Športna dvorana Trata 
16.krog 11.02.2018  Futsal klub Dobrepoljedobrepolje -:- stripyFSK Stripy 17:00 - Športna dvorana Velike Lašče 
17.krog 25.02.2018  FSK Stripystripy -:- dlan logatecDlan Logatec
19:00 - Športna dvorana Trata 

U17

1.krog 07.10.2017  Futsal klub Dobrepoljedobrepolje
2:5 stripyFSK Stripy 15:00 - Športna dvorana Velike Lašče
3.krog 21.10.2017  FSK Stripystripy 7:5 zavasSiliko Atet rent a car 19:00 - Športna dvorana Trata
4.krog 28.10.2017  FC - Ivančna Goricaivancna small 5:9 stripyFSK Stripy 11:00 - Dvorana SŠ Josipa Jurčiča, Iv. Gorica
5.krog 11.11.2017  FSK Stripystripy -:- bronx logKMN Bronx Škofije 19:00 - Športna dvorana Trata
6.krog 17.11.2017  Puntarpuntar -:- stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Franceta Bevka, Tolmin
7.krog 25.11.2017  KIX Ajdovščinakix -:- stripyFSK Stripy 18:00 - Športna dvorana Police, Ajdovščina 
8.krog 02.12.2017  FSK Stripystripy -:- dobrepoljeFutsal klub Dobrepolje 19:00 - Športna dvorana Trata
10.krog 13.01.2018  Siliko Atet rent a carzavas -:- stripyFSK Stripy 19:00 - Športna dvorana pri OŠ A. Slomška 
11.krog 20.01.2018  FSK Stripystripy -:- ivancna smallFC - Ivančna Gorica 19:00 - Športna dvorana Trata 
12.krog 27.01.2018  KMN Bronx Škofijebronx log -:- stripyFSK Stripy 18:15 - Športna dvorana Burja  
13.krog 03.02.2018  FSK Stripystripy -:- puntarPuntar 19:00 - Športna dvorana Trata 
14.krog 10.02.2018  FSK Stripystripy -:- kixKIX Ajdovščina
19:00 - Športna dvorana Trata 

stripy© FSK Stripy

 

Prijava na e-novice

Za kar najboljšo uporabniško izkušnjo ta spletna stran uporablja piškotke. Več informacij: Pravila o zasebnosti.

Sprejemam piškotke na tej strani

Direktiva EU o uporabi piškotkov