Kraj: Škofja Loka, športna dvorana Trata
Sodnik(i): Stanko Kolenko in Aleš Sakelšek

1 : 2 [22] Siniša Brkič
1 : 3 [23] Dragan Petrovič
1 : 4 [33] Siniša Brkič
2 : 4 [40] Emir Midžan

V leto 2011 smo vstopili s tekmo 10. kroga, v kateri smo gostili ljubljansko moštvo Viktorbit. Predstavili smo se z moštvom v večini domačih igralcev, s katerim računamo v drugem delu sezone, s tem da so manjkali oboleli Česen, Logar in Potočnik Lauko. Kar lepo število gledalcev je videlo dobro tekmo, iz katere so favorizirani gostje odnesli vse tri točke, čeprav bi bilo z malo več sreče in zbranosti lahko tudi drugače. Prvi polčas je bil enakovreden, čeprav so z rezultatom 1:1 lahko bili bolj zadovoljni gostje, saj smo imeli v tem delu igre več dobrih priložnosti za še kakšen zadetek kot gostje. Edini domači zadetek je dosegel Jure Langerholc, ki se tako po daljši poškodbi in s tem odsotnosti uspešno vrača v ekipo. Pokazali smo tudi zelo disciplinirano in borbeno igro. V drugi polčas smo nato vstopili premalo skoncentrirano, zavzeto, oziroma težko je z eno besedo opisati kako, kazen je prišla takoj na začetku (22. in 23. minuta) v obliki dveh zadetkov. Najprej je svoj drugi zadetek dosegel Brkič, nato še Petrovič. Sploh nam je v 2. polčasu ogromno težav s solo akcijami povzročal Brkič, ki smo ga v 1. polčasu uspešno zaustavljali. Po vodstvu gostov s 3:1 je sledilo 17. minut igre v katerih nam ni uspelo obrniti rezultata, zaradi dokaj kratke klopi tudi ni bilo prave moči to storiti. Dokončno so gostje zmago potrdili v 33. minuti, ko je svoj tretji zadetek na tekmi dal Brkič, mi pa smo poraz samo ublažili v zadnji minuti z golom Midžana. Končni vtis srečanja je bil, da so fantje v tej tekmi dali vse od sebe, na žalost pa to ni bilo dovolj za uspeh. Zmanjkalo je nekaj sreče, prekratka klop, slabe tri minute na začetku drugega polčasa, odlični donedavni članski reprezentant Brkič, pa verjetno še kaj. Lahko rečemo da so gostje zasluženo zmagali in s tem ujeli priključek na vrhu lestvice. Mi pa če ponovimo tak pristop kot je bil v tej tekmi in pa s Česnom, Ožbejom in »Bossom« lahko računamo na boljše rezultate v prihodnje.