3 : 3 [34] Haris Dindić
4 : 3 [37]Gašper Česen
4 : 4 [37] Nik Zajc
4 : 5 [40] Džimi Ninkovič

Smola. S tem lahko opišemo tekmo, ki je bila odigrana v nedeljo. Domači igralci so imeli v žepu že vsaj točko, na koncu pa jim je 'spodrsnilo' in gostje so to kaznovali. Prvih par minut srečanja so krasile tehnične napake in gostje so prek Ninkoviča iz ene take prišli do vodstva 0:1. V 12. minuti je upanje vrnil Jamnik, z golom za 1:1. Lepo je vtekel in sprejel podajo Beštra, kateri je v igro vstopil dve minuti prej. Domačini so si do konca polčasa priigrali več priložnosti kot gostje, a streli so končali v obrambnih igralcih. V 1. minuti nadaljevanja se je spet izkazal Ninkovič, kateri je preveč osamljen ostal na drugi vratnico. V tretji minuti je izenačil Rošič, asistent pa je bil ponovno Bešter. Nik Zajc je spet naredil razliko - meril je v daljši kot Gregorja Bernika. Nato je izenačil Dindić, Česen pa je domačine 4 minute do konca pripeljal do prvega vodstva. Mladi škofjeloški igralci so se preveč veselili in to je izkoristil Zajc ter po petih sekundah že izenačil. V zadnji minuti so domačini stisnili še zadnje atome moči, ampak v napadu za morebitno zmago je Beštru žal spodrsnilo, gostje pa so v hitrem protinapadu trije na enega zadeli za zmago. Četrta zaporedna tekma brez poraza je tako zdrsnila stran, še vedno pa ostajamo v borbi za zgornji del lestvice. Glave gor!