TEKMA

stripy FSK Stripy  11
oplast KMN Oplast Kobarid B 2
      prazna
10' Česen G. Brazuca-ball 1:0
14'  Tušar rumenikarton
16'  Bevk   2:0
16' Tušar Brazuca-ball 3:0
17'  Bešter R. Brazuca-ball 4:0
19' Česen G. Brazuca-ball 5:0
20'   5:1 Brazuca-ball Ramovš (AG)
20' Bešter A. Brazuca-ball 6:1
22'       rumenikarton Klavora
22'  Česen G. Brazuca-ball 7:1
23'     7:2  Brazuca-ball Klavora
23'       rumenikarton Danijelič
24' Česen G. Brazuca-ball 8:2
28'       dvarumena Danijelič
30' Malenšek Brazuca-ball 9:2
35'     rumenikarton Kravanja
35' Bevk (10m) Brazuca-ball miss 9:2
39'  Bevk Brazuca-ball 10:2
40'  Krupić (10m) Brazuca-ball 11:2

KOMENTAR

Nove tri točke so pod streho. Škofjeloški fantje pa s prikazano igro (rezultatu navkljub) niso blesteli. Še vedno se pojavlja nek krč, ki ga na treningih sicer ni, a ko pride uradna tekma, noge postanejo težje. Brez zamere - igrali smo proti slabšemu nasprotniku in njihov način igre ni dopuščal, da bi se Stripyjevci sprostili. Do prvega zadetka je namreč preteklo kar 10 minut igralnega časa. Nekoliko smole na tekmi je imel tudi vratar Ramovš, saj so bili proti njegovemu golu sproženi le trije streli in reakcije hladnega vratarja so dosti bolj 'trde', čemur sta botrovala tudi dva zadetka.
Nekako najbolj na srečanju pa je svoje kvalitete uspel vnovčiti Gašper Česen, ki je kar štirikrat premagal gostujoče čuvaje mreže. Med strelce pa se je vpisal tudi drugi vratar - Krupić, ki je z desetih metrov po izteku igralnega časa meril v polno.