zavod 2  sirena kvadrat  Stimacom  sponzor obcina

      
      
12. krog 2. SFL
Med izbranimi tudi naši igralci!
Članska ekipa gostuje pri FC Ptuj.
13. krog državnega prvenstva U17

Kaj sledi?

 Tekme v Športni dvorani Trata:

kategorija datum ura nasportnik
2. SFL 17.02. 19:00 Futsal klub Kebelj
U19 23.02. 20:30 Dlan Logatec
U17 (1/4 finale) 24.02. 11:00 KMN Slovenske Gorice
2. SFL 24.02. 19:00 ŠD Extrem
2. SFL 10.03. 19:00 Dlan Logatec

2. Slovenska futsal liga

 

   TZNPD:P+/-T
1. FSK Stripy 15 14 0 1 81:38 +43 42
2. Gorica Futsal 15 12 0 3 70:34 +36 36
3. Mlinše 15 8 2 5 56:47 +9 26
4. KMN Velike Lašče 14 8 0 6 64:61 +3 24
5. KMN Tomaž Šic bar 15 7 2 6 52:40 +12 23
6. FC Hiša daril Ptuj 15 6 1 8 63:72 -9 19
7. Futsal klub Kebelj 14 4 2 8 44:71 -27 14
8. Dlan Logatec 15 4 1 10 49:60 -11 13
9. ŠD Extrem 15 3 2 10 43:62 -19 11
10. KMN Miklavž TBS Team24 15 3 0 12 51:88 -37 9

Državno prvenstvo U19 zahod

 

   TZNPD:P+/-T
1. FSK Stripy 15 10 3 2 69:30 +39 33
2. FC Litija 14 9 2 3 89:28 +61 29
3. KMN Oplast Kobarid 14 9 2 3 65:29 +36 29
4. Futsal klub Dobrepolje 14 8 2 4 87:41 +46 26
5. ŠD Extrem 14 7 3 4 57:39 +18 24
6. Siliko Mkeršmanc 14 7 1 6 65:38 +27 22
7. FC - Ivančna Gorica 15 5 1 9 50:76 -26 16
8. KMN Bronx Škofije 14 2 0 12 26:96 -70 6
9. Dlan Logatec 14 0 0 14 27:158 -131 0

Državno prvenstvo U17 zahod

 

   TZNPD:P+/-T
1. KMN Bronx Škofije 12 12 0 0 71:26 +45 36
2. Siliko Atet rent a car 12 8 0 4 71:43 +28 24
3. FSK Stripy 12 7 0 5 72:53 +19 21
4. Futsal klub Dobrepolje 12 6 0 6 60:43 +17 18
5. KIX Ajdovščina 12 5 1 6 56:81 -25 16
6. Puntar 12 2 0 10 30:67 -37 6
7. FC - Ivančna Gorica 12 1 1 10 45:92 -47 4
                 
  --> končnica              

 * po končanem rednem delu smo se uvrstili v končnico DP.

Zadnja objava na YouTube kanalu

banner YT

Prijava na e-novice

Za kar najboljšo uporabniško izkušnjo ta spletna stran uporablja piškotke. Več informacij: Pravila o zasebnosti.

Sprejemam piškotke na tej strani

Direktiva EU o uporabi piškotkov